Kezdőlap arrow Hírek arrow Játszótéri rend
Játszótéri rend Nyomtatás E-mail
2010. június 08.
A máj. 28-ai taggyűlésünkön felmerült, hogy többen hallották a faluból, hogy vannak akiket helyi anyukák elzavartak a játszótérről.
Mivel ilyen esetet a megjelentek sem megcáfolni, sem megerősíteni nem tudtak, ezért úgy döntöttünk, hogy "állásfoglalást adunk ki":

A játszótér és a park mindenkié!
Természetesen jöhet bárki Páty többi részéről is. Nincs jogunk és nem is akarunk senkit elzavarni, aki tisztességesen és rendeltetésszerűen használja a játszóteret.

De a játszótéri eszközök állagát rontókat és a sötétedés után itt tartózkodó fiatalokat, akik zavarják az ott lakókat, nem látjuk szívesen, aminek hangot is adunk ezek után is!

Ezenkívül kérjük, hogy a játszótéri kerítésen belül a dohányzástól mindenki tartózkodjék, valamint állatot se vigyenek be a játszótérre!

Kedvencekhez (18) | Találatok: 102

Legyen Ön az első hozzászóló
RSS hozzászólások

Csak a regisztrált látogatók szólhatnak hozzá.
Kérjük, hogy jelentkezzen be vagy regisztráljon.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.6
AkoComment © Copyright 2004 by Arthur Konze - www.mamboportal.com
All right reserved

 
< Előző   Következő >

mai névnap

Ma 2010. 9. 7, kedd, Regina napja van.
Holnap Mária napja lesz.

Hírszolgáltatás